Villa Mahogany
Het Villa Mahogany Sainte-Anne hotel met 4 sterren is gesitueerd in Sainte-Anne op 2 km van Îlet Chevalier en biedt een privézwembad. Het hotel beschikt ook over privé-autoparkeren.
Dit hotel is gelegen op 10 minuten rjden van de Pointe Borgnese. Dit pand bevindt zich op 3 km van Plage de Cap Macré en andere belangrijke bezienswaardigheden van Sainte-Anne.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. In de kamers zijn ook een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning aanwezig.
- Locale bezienswaardigheiden
- Habitation Les Anglais des Grottes2078 km
- Vierge des Marins2976 km
- Ilet aux chiens2334 km
- Chevalier de Villarcon distillery ruins1079 km
- Baie des Anglais2685 km
- Cap Chevalier1401 km
- Habitation Sucriere de Creve-Coeur1603 km
- Caraibe coast kayak2 km
- Îlet Chevalier1992 km
- Anse Michel1626 km
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Villa Mahogany hotel?
U kunt Îlet Chevalier bezoeken, omdat het op 2 km van Villa Mahogany hotel ligt of naar Plage de Cap Macré op 3 km hiervandaan gaan. Als je nog meer bezienswaardigheden in Sainte-Anne wilt verkennen, ga dan naar de Pointe Borgnese op 3,1 km van de accommodatie. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij 4-sterren Villa Mahogany hotel parkeren?
4-sterren Villa Mahogany hotel biedt een gratis priveparkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Villa Mahogany hotel uitchecken?
Klanten van Villa Mahogany hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Sainte-Anne?
Er is een privézwembad beschikbaar bij dit hotel in Sainte-Anne.